Trečiadienį vykusiuose Čempionų lygos varžybose tarp Liverpool ir Napoli komandos sužaidė lygiosiomis ir pasidalino po tašką. Kurį laiką Liverpool sirgaliai turėjo rimto pagrindo jaudintis, kadangi 21 minutę pirmąjį įvartį pelnė svečiai ir prireikė šiek tiek laiko, kad Liverpool išlygintų rezultatą 65 minutę, kuomet pasižymėjo D.Lovren. Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai – 1:1.
Liverpool futbolininkai dominavo šiose rungtynėse visuose svarbiausiuose aspektuose. Kamuolio kontrolė visiškai priklausė Liverpool, taip pat komanda atliko kur kas daugiau pavojingų atakų ir smūgių į varžovų vartus.

Pasak Liverpool trenerio J.Klopp‘o, tokį rezultatą lėmė per maža koncentracija ir motyvacija. Žaidėjai supranta, kad jie jau yra patekę į sekantį etapą, todėl atakoms trūksta aštrumo. Visgi, atsižvelgiant į statistinius skaičius, kuomet smūgiuojama daug, o įvarčių pelnoma mažai, treneris konstatuoja, kad šis aspektas turi būti ypatingai tobulinamas.

Startinės sudėtys:

Liverpool: Alisson, D. Lovren, V. van Dijk, A. Robertson (Įvartis, 65) J. Gomez (A. Oxlade-Chamberlain, 57) J. Milner (T. Alexander-Arnold, 78), J. Henderson, Fabinho (G. Wijnaldum, 19), Roberto Firmino, Mohamed Salah, S. Mané

Napoli: A. Meret, K. Manolas, Nikola Maksimović, Mário Rui, K. Koulibaly, G. Di Lorenzo, Allan, P. Zieliński (A. Younes, 85), Fabián Ruiz, D. Mertens (Įvartis 21 min., Elmas 81), H. Lozano (Llorente, 72)