Lietuvoje yra daugybė Liverpool fanų, kurie nuolat seka savo mylimos komandos pergalingus žygius visuose turnyruose, kad ir kur ši komanda bedalyvautų. Deja, gyvendami Lietuvoje, tai daryti mes lietuviai dažnai esame priversti prie kompiuterių ekranų – pasinaudodami kabelinių ar mokamų kanalų vykdomomis transliacijomis ar sekdami rezultatus internetu. O kaip jums skamba teiginys, kad jūsų mėgstamos komandos rungtynės namų aikštėje yra vos kelios valandos kelio nuo jūsų, o patį Liverpulį galite pasiekti lėktuvu vos per kelias valandas? Argi ne puiku?

Ir jūs dabar turite puikią galimybę tai padaryti. Pamatyti savo mylimą komandą žaidžiančią namų aikštėje, nes pigūs skrydžiai į Liverpoolį laukia jūsų naujoje svetainėje. Jums tereikia įvesti tinkamus miestus (aišku Vilnius, Kaunas, Palanga – Liverpoolis) datą, kuri sutaptų su varžybų data ir vualia – jūs gausite daugybę puikių skrydžių į Liverpoolį pasiūlymų, kurių ne tik bus sunku atsisakyti, bet ir kvaila praleisti. Kai ateina pertrauka čempionatuose – tai puiki proga susiplanuoti puikią kelionę antrai sezono daliai!

Šioje puikioje svetainėje jūs rasite daugybę, įvairių kompanijų vykdomų reisų į puikųjį miestą. Labai smagu yra ir tai, kad ši sistema leidžia kombinuoti skirtingų bendrovių skrydžius, o tai reiškia, kad nuvykus į vietą, jums nebūtina laukti kitos savaitės, kad pigiai galėtumėte grįžti atgalios! Na, o jei į namų varžybas skristi nepavyktų – pamatykite mylimą komandą kituose miestuose, nes čia pigūs skrydžiai į Ispaniją, Vokietiją, Prancūzija ir daugybe kitų šalių yra lengvai randami, lengvai rezervuojami. Belieka tik rezervuotis vietą, apmokėti ir laiku susipakuoti lagaminus. Viskas!

Buvo laikai, kuomet savo mylimą futbolo komandą buvo pamatyt išties sunku. Dabar šie laikai jau seniai praeityje ir jūs galite pasiekti bet kur esantį stadioną tikrai pigiai. Ar gali būti kas geriau, nei ošiantis, dešimtys tūkstančių sirgalių talpinantis stadionas ir jame rungtynes žaidžianti mylima komanda? Turbūt, kad ne. O ištikimiausi ir kantriausi fanai gali tikėtis pamatyti savo mėgstamus žaidėjus ne tik stadione, bet ir už jo ribų.

Galiausiai, tikri futbolo gerbėjai mėgsta ne vien varžybas. Įvairios eskursijos po futbolo objektus šiame mieste užima žadą. Viena įspūdingiausių ekskursijų yra po stadioną ir jo šlovės kambarius. Čia galėsite pamatyti daugybę reikšmingų daiktų ir trofejų, pamatyti ir pabuvoti vietose, kuriose treniruojasi ir varžybų laukia, per pertraukas taktinius uždavinius sprendžia mylima komanda.

Na, o jei pakaks laiko – galite užmesti akį ir į kitas Liverpulio įžimybes. Juk tai uostas, kuris turėjo ypatingai didelę reikšmę, o jo statiniai yra išlikę iki šių dienų. Šiame mieste gimė ir užaugo žinomiausia visų laikų grupė „Beatles“ – todėl gyvai galėsite pamatyti ir pasivaikščioti po vietas, kurias vaikščiojo ir šie atlikėjai.