Premier League lyderis Liverpool turėjo vargo išvykoje su duobėje esančiu Crystal Palace ir pergalę 1:2 išplėšė tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Pirmąjį įvartį svečiams, kilus sąmyšiui baudos aikštelėje,  49 minutę pelnė S. Mané. Reali galimybė Liverpool‘iui prarasti du taškus atsirado tuomet, kada maždaug iš 14 metrų 82 minutę taikliai smūgiavo W. Zaha. Tačiau sėkmė pasigailėjo Liverpool, kuomet baudos aikštelėje susispietus beveik visai Palace komandai, ši taip ir nesugebėjo išspirti kamuolio, o tuo 85 min. pasinaudojo R.Firmino.

Nepaisant ganėtinai nykių įvarčių, Liverpool iškovojo pelnytą pergalę. Komanda sugebėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį ir, nepaisant mažesnio smūgiavimo į vartus, Liverpool atakos buvo kur kas pavojingesnės nei jų priešininkų.

Liverpool startinė sudėtis: Alisson, D. Lovren, V. van Dijk, A. Robertson, T. Alexander-Arnold, G. Wijnaldum, J. Henderson (J.Milner, 79),A. Oxlade-Chamberlain (D.Origi, 64), Fabinho, Roberto Firmino (J.Gomez, 89), S. Mané